Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

OSTATNI TURNIEJ W E-SZACHY

Obraz znaleziony dla: Szachy jpg{multithumb}

 W najbliższą sobotę (29-go kwietnia) o godzinie 10.45 na kurnik.pl odbędzie się ostatni turniej szachowy w ramach cyklu: PUCHAR POLSKI GIER EDUKACYJNYCH ONLINE. Zapraszamy szachistów do udziału w tych zawodach, to ostatnia okazja do reprezentowania szkoły w zawodach internetowych i poprawy swojej pozycji w całym cyklu.
   W minioną sobotę odbył się turniej w chińczyka. Jedyny reprezentant naszej szkoły Karol Dombrowski z klasy 8c uplasował się na siódmej pozycji.
   Trwają przygotowania do finału wojewódzkiego konkursu kuratoryjnego PRELUDIUM TALENTÓW – EDUKACJA PRZEZ SZACHY. Zawody odbędą się w Barcinie 20-go maja, a naszą szkołę będą reprezentowali najlepsi zawodnicy z eliminacji szkolnych: Maciek Krygier (7a), Kacper Maciejewski (8e), Natalia Kapuścińska (8e), Zosia Krygier (5d) i Kacper Imaszewski (8c). POWODZENIA!

 

Sprawdź także...