Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Ogólnopolski konkurs z okazji Roku Mieczysława Wolfkego

IMG 20220528 122806{multithumb}Nasi uczniowie odebrali nagrody za sukcesy w ogólnopolskim konkursie z okazji Roku Mieczysława Wolfkego, promującym treści obejmujące życie i osiągnięcia tego naukowca oraz szeroko pojęte inicjatywy inspirowane jego postacią. 

Młodzi literaci – konkurs na najciekawsze opowiadanie ilustrujące, jak mogło wyglądać jedno z wydarzeń w życiu Mieczysława Wolfkego – Aleksander Kostrzewski z klasy 4d uzyskał II miejsce. 

Młodzi artyści – konkurs na najładniejszą pracę plastyczną przedstawiającą projekt banknotu z wizerunkiem Mieczysława Wolfkego lub Postać Mieczysława Wolfkego – Adrianna Kostrzewska z klasy 4d uzyskała I miejsce.

Serdecznie gratulujemy ? i życzymy kolejnych sukcesów w nowym roku szkolnym☘️

 

Sprawdź także...