Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Mikołaju Koperniku

logo konkursu{multithumb} W 2023 roku przypada 550. rocznica urodzin w Toruniu Mikołaja Kopernika. W celu rozbudzenia zainteresowań życiem i teorią heliocentryczną Mikołaja Kopernika – najsłynniejszego i najwybitniejszego mieszkańca Torunia, Prezydent Miasta Torunia i Kujawsko-Pomorski Kurator Oświaty we współpracy z partnerami, w tym Uniwersytetem Mikołaja Kopernika zorganizowali Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Mikołaju Koperniku pod Patronatem Ministra Edukacji i Nauki oraz Wojewody Kujawsko-Pomorskiego.

W I etapie – szkolnym wzięło udział 27 uczniów.

Najlepszy wynik wśród uczniów uzyskali i będą naszą szkołę reprezentować dalej:

Natalia Kapuścińska kl. VIII e

Maja Kurkiewicz kl.VIII e

Mikołaj Górski kl.VIII f

Gratulujemy ?

Opiekun – Ewa Gzik.

123

 

Sprawdź także...