Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

NIE PRZECHODŹ OBOJĘTNIE OBOK #17MILIONÓW

{multithumb}Takim hasłem Fundacja Pomocy Dzieciom “Kolorowy Świat” promuje Ogólnopolską Kampanię Społeczną 17 milionów organizowaną już po raz trzeci z okazji Światowego Dnia Mózgowego Porażenia Dziecięcego.
17 milionów – tyle jest na świecie osób z MPD. 6 października 2017 obchodzą swoje święto. Fundacja „Kolorowy Świat” pragnie uwrażliwić społeczeństwo na ich problemy dnia codziennego.
Kampania #17milionów rozpocznie się 1 października i potrwa cały miesiąc. W ramach jej obchodów na zielono zabłyśnie kilkadziesiąt budynków w całej Polsce i profile w mediach społecznościowych. Kolor zielony jest bowiem symbolem nadziei i solidarności z osobami dotkniętymi MPD. Jak co roku w kampanię włączy się wiele znanych osób. Ponadto 8 października odbędzie się Koncert Charytatywny w Gmachu Filharmonii Łódzkiej. Organizatorzy planują także wystawę fotograficzną dedykowaną Bohaterom Kampanii.

Prezentacja kampanii #17milionów (*.pdf)

Strona internetowa kampani: 17milionow.pl

Sprawdź także...