Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

„Nie pozwól nikomu zniszczyć swoich skrzydeł”

Zapraszamy do wysłuchania – „Nie pozwól nikomu zniszczyć swoich skrzydeł”.
Nie można było zmarnować takiej pracy! Nie uda się zrobić przedstawienia w szkole, to można w inny sposób Dziewczyny same napisały scenariusz na podstawie książki „Dziewczynki latają wysoko”, same podzieliły role i pięknie ćwiczyły.
Opowieść o marzeniach i o tym, że każda dziewczynka może być tym, kim tylko zechce ? Trzeba wierzyć we własną siłę i we własne możliwości! Rozłożyć skrzydła i nie bać się latać! ? Dziewczyny są wyjątkowe!
Wystąpiły:
z klasy 6 c – Ada P., Aleksandra C., Aleksandra Sz., Aleksandra W., Gabriela S., Klara G., Laura D., Martyna G., Malwina J., Zofia W.
z klasy 6 b – Otylia W.
zaśpiewała – Laura D.
przygotowała – Adrianna Afeltowicz
Piosenka – Paulina Przybysz „Nie bój się chcieć”

{youtube}TchCq50JyCQ{/youtube} 

 

Sprawdź także...