Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

NA WYCIECZCE W BRZOZIE TORUŃSKIEJ

20220603 130305{multithumb}Dnia 3 czerwca dwie zaprzyjaźnione klasy z naszej szkoły: I B oraz II D odwiedziły gospodarstwo agroturystyczne w Brzozie Toruńskiej. W czasie pobytu na świeżym powietrzu, w otoczeniu przyrody, obserwowaliśmy mieszkające tam zwierzęta hodowlane. Niektóre z nich mogliśmy karmić sianem. Podczas naszej wycieczki korzystaliśmy z wielu atrakcji, ale najbardziej podobała się nam jazda na gokartach i rowerach, strzelanie do celu i buszowanie w sianie. Do naszej dyspozycji były również trampoliny, huśtawki i hamaki oraz ogromny dmuchaniec! Nie zabrakło też ogniska z kiełbaskami. Po wielu godzinach wspaniałej zabawy wróciliśmy do domu – ogromnie zadowoleni z wyjazdu. Pogoda spisała się na medal! To był cudowny dzień!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tej wycieczki ?

mt_gallery:Agroturystyka

Dzień Dziecka w Agroturystyce 03.06.2022r.mp4

Sprawdź także...