Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

MONDO CANE W III C

{multithumb}27 kwietnia panie z Fundacji Mondo Cane wraz z trzema szczeniętami odwiedziły uczniów klasy III c. Opowiadały o tym czym zajmuje się Fundacja, przedstawiły swoich podopiecznych, a także uczyły jak należy zajmować się zwierzętami. Jednak największą atrakcją była możliwość zabawy z małymi gośćmi. W podziękowaniu za wizytę przekazaliśmy karmę i inne niezbędne akcesoria dla zwierząt. Jeden z uczniów wsparł fundację finansowo. Wizyta ta wzbudziła takie emocje, że zaglądali do nas również uczniowie z innych klas.
Więcej informacji o możliwości wsparcia fundacji lub adopcji na stronie
https://pl-pl.facebook.com/Fundacja-MONDO-CANE-Inspektorat-W%C5%82oc%C5%82awek-630507933753368/

 mt_gallery: Mondo Cane w III c

Sprawdź także...