Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

MŁODZI, SPRAWNI, ŚWIADOMI – RECEPTA NA ZDROWIE

Projekt grantowy
„Młodzi, sprawni, świadomi – recepta na zdrowie”
– zajęcia pozalekcyjne

Dnia 4 stycznia 2016 r. rozpoczynamy realizację projektu grantowego współfinansowanego ze środków Fundacji „ANWIL dla Włocławka”. 

W ramach projektu odbędą się: zajęcia warsztatowe na temat zdrowego odżywiania, praktyczne zajęcia kulinarne, zajęcia fitness, zajęcia terenowe – tworzenie mapy sklepów ze zdrową żywnością, rajd pieszy pod hasłem: Rodzinny marsz po zdrowie, rajd rowerowy, osiedlowy piknik integracyjny pod hasłem: Smacznie, zdrowo, aktywnie; wycieczki do zakładów przemysłu spożywczego, spotkania ze specjalistami z zakresu żywienia, ochrony zdrowia i kultury fizycznej, zajęcia praktyczne, m.in. doświadczenia, obserwacje, dokumentowanie działań; konkurs plastyczny na plakat promujący zdrowe odżywianie i aktywność fizyczną, konkurs wiedzowy na temat zdrowego stylu życia. 
Do udziału w zajęciach zapraszamy chętnych uczniów z klas IV – VI. Zapisy przyjmuje p. Katarzyna Centkowska i p. Maria Muras.
O przyjęciu do grupy decyduje kolejność zgłoszenia.
Zapraszamy i jednocześnie zachęcamy do zapoznania się z regulaminem projektu. 

pdf  Regulamin naboru do projektu grantowego

Sprawdź także...