Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

„MŁODY ARCHITEKT” – WYNIKI KONKURSU INFORMATYCZNEGO

{multithumb}24 maja w Szkole Podstawowej nr 23 odbyło się rozstrzygniecie Międzyszkolnego Konkursu Informatycznego „Młody architekt”. Zadanie konkursowe polegało na stworzeniu w grze Minecraft, makiety dowolnego obiektu architektonicznego znajdującego się na terenie Włocławka. Projekty przygotowali następujący uczniowie: Paulina Michalska (Vb), Wiktor Pasik (Vb), Kacper Centkowski (VIb), Kacper Lewandowski (VIc), Oliwier Makowski (VIc), Krzysztof Siemianowski (VIc), Adam Szymczak (VIc).
Miło nam poinformować, iż troje uczniów naszej szkoły znalazło się na podium. W kategorii PC Adam Szymczak z klasy VIc zdobył I miejsce, a Kacper Centkowski z klasy VIb III miejsce. Adam przygotował projekt włocławskiej Katedry, a Kacper Pałacu Bursztynowego. W kategorii KONSOLA Wiktor Pasik z klasy Vb zdobył III miejsce przygotowując projekt włocławskiej tamy.
Gratulujemy „młodym architektom”, życząc dalszych sukcesów!

 mt_gallery: „Młody architekt”

Sprawdź także...