Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

MITING O UŚMIECH DZIECKA

Miting O Uśmiech Dziecka
Otwarte Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego Dzieci

Impreza odbędzie się w dniu 20 maja 2017 roku na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji, ul. Leśna 53A we Włocławku. Rozpoczęcie zawodów godz. 10:30.
Cele i założenia imprezy: Popularyzacja i promocja lekkiej atletyki jako jednego z pierwszoplanowych sportów w szkołach zapewniającego wszechstronny rozwój. Promocja miasta Włocławek i Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Propagowanie zdrowego stylu życia. Promocja partnerów i sponsorów.
Organizatorem zawodów jest Lekkoatletyczny Klub Sportowy VECTRA we Włocławku przy współpracy: Urzędu Miasta Włocławek, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu, Kujawsko-Pomorskiego Związku Lekkiej Atletyki w Bydgoszczy, Ośrodka Sportu i Rekreacji we Włocławku.
Regulamin mitingu (*.pdf)

Sprawdź także...