Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

MISTRZOSTWO WŁOCŁAWKA DZIEWCZĄT Z DWUDZIESTKI W TRÓJBOJU LEKKOATLETYCZNYM

Zawody, które rozegrano na stadionie OSiR we Włocławku w piątek 02-go czerwca, polegały na starcie w trzech konkurencjach: biegu na 60 metrów, rzucie piłeczką palantową i skoku w dal z rozbiegu. Termin zawodów nie był szczęśliwy dla naszej szkoły, ponieważ większość dzieci z rocznika 2006 wyjechała na wycieczkę. Dobrze spisała się drużyna chłopców (złożono głównie z trzecioklasistów – rocznik 2007), która zajęła VI-te miejsce. Natomiast start dziewcząt był rewelacyjny: I-sze miejsce drużynowo, a indywidualnie I-sza lokataNatalii Dąbrowskiej (5d) i II-e miejsce Amelii Pluta (4a). Ponadto naszą szkołę reprezentowały: Aleksandra Szatkowska (3c), Maja Bednarska (3c), Gabriela Sidwa (3c), Katarzyna Piątek (4a) i Anna Morawska (5d). W środę 07-go czerwca dziewczęta będą reprezentowały Włocławek na zawodach wojewódzkich w Bydgoszczy.
Gratulujemy!!!

Sprawdź także...