Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

MISTRZOSTWA WŁOCŁAWKA W UNIHOKEJU DZIEWCZĄT W RAMACH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

{multithumb}18 października w hali sportowej Zespołu Szkół nr 10 przy ulicy Szkolnej odbył się turniej unihokeja dziewcząt o mistrzostwo Włocławka. Naszą szkołę reprezentowały uczennice klas siódmych, które musiały stawić czoła starszym zawodniczkom z gimnazjów. Po trudnych meczach grupowych z G3 i G12 nie udało się awansować do półfinału, ale trzeba pochwalić dziewczęta za ambicje i wolę walki. Skład reprezentacji „20”: Aleksandra Kijewska z 7a, Wiktoria Celmer, Julia Grzywińska, Wiktoria Krzyżanowska, Paulina Rakowska (wszystkie z 7c), Maja Floryńska, Martyna Gawryś i Julia Wiśniewska z 7d. Opiekunem był Marek Obielecki.

 

Sprawdź także...