Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

MISTRZOSTWA WŁOCŁAWKA SZS W MINIPIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

KOMUNIKAT KOŃCOWY

Z Mistrzostw Włocławka SZS w minipiłce siatkowej chłopców. Turniej finałowy odbył się w środę 03-go lutego 2016 roku w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 12 we Włocławku. Uczestnikami tych zawodów były cztery najlepsze zespoły z turniejów eliminacyjnych: SP12, SP19, SP20 i SP23.

Wyniki uzyskane w turnieju finałowym:

• I półfinał: SP 20 – SP 23   1:2 (22,-7,-14)
• II półfinał: SP 12 – SP 19   2:0 (8,13)
• o III miejsce: SP 20 – SP 19   2:0 (20,24)
• o I miejsce: SP 12 – SP 23   2:1 (17,-10,0)

 

Ostateczna kolejność w Mistrzostwach Włocławka:

1. SP 12
2. SP 23
3. SP 20
4. SP 19
5. SP 18
6. SP 10

Składy zespołów:

SP 12: Filip Pieczkowski, Adrian Bryszewski, Jakub Jabłoński, Jakub Skiba, Wojciech Nowakowski, Jakub Woźniak, Miłosz Sztygowski, Adam Woźniak, Kacper Moczulski, Adam Czyżnielewski. Opiekun: Katarzyna Adamska

SP 23: Tymon Ponto, Kornel Ponto, Marcel Parowiński, Maciej Włodarski, Maksymilian Czerniak, Damian Gózior, Wiktor Górczyński, Wiktor Kasiorkiewicz, Dawid Gliszczyński, Szymon Hanke. Opiekun: Maciej Stefański

SP 20: Konrad Michorzewski, Jan Stańczyk, Jakub Piłat, Mateusz Dębowski, Adam Nierobisz, Wojciech Braun, Oliwier Bednarek, Kacper Gołębiewski, Igor Jarosz, Szymon Janiak. Opiekun: Andrzej Karczewski

SP 19: Jakub Fawre, Wiktor Galicki, Dominik Aftański, Jakub Serwis, Jakub Markowski, Michał Dzierżawski, Marek Benedykciński, Kacper Dorobek, Kacper Kozłowski. Opiekun: Radosław Jankowski

Sędziował: Piotr Bychowski.

Wszystkie zespoły startujące w finałach otrzymały puchary i dyplomy ufundowane przez Miejski Szkolny Związek Sportowy, którego działalność finansowana jest z dotacji Urzędu Miasta we Włocławku. Zespół SP 12 będzie reprezentował Włocławek w rozgrywkach o mistrzostwa województwa kujawsko – pomorskiego.

Komunikat opracował:
Andrzej Karczewski
(koordynator M SZS)

Sprawdź także...