Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Mistrzostwa Włocławka SZS w Badmintonie

31 października 2023roku w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 we Włocławku rozegrane zostały Mistrzostwa Włocławka SZS w Badmintonie w kategorii szkół podstawowych.  Uczniowie SP 20 reprezentowali szkołę w Mistrzostwach Włocławka SZS w Badmintonie. W Igrzyskach Dzieci dziewcząt oraz chłopców nasi reprezentanci Adriana Kostrzewska i Zofia Krygier oraz Aleksander Kostrzewski i Filip Dymiński zajęli 3 miejsce. W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej reprezentacja dziewcząt w składzie Lena Kossakowska oraz Alicja Krawczyk była bezkonkurencyjna i zdobyła złote medale. Reprezentacja chłopców w składzie Brayan Cichorski oraz Szymon Szewczyk zajęła 3 miejsce. Opiekunem zawodników była Marta Jędrzejewska.

Igrzyska dzieci chłopcy
1 miejsce -ZSP 2
2 miejsce- ZSM
3 miejsce- SP 20
4 miejsce- SP7
 
Igrzyska dzieci dziewczęta
1 miejsce-ZSP 2
2 miejsce ZSM
3 miejsce-SP 20
4 miejsce- SP 7
 
Igrzyska Młodzieży Szkolnej  Chłopcy
1 miejsce-MOW
2 miejsce- ZSP 2
3 miejsce-SP 20
 
Igrzyska Młodzieży Szkolnej  Dziewczęta
1 miejsce-SP 20
2 miejsce-ZSM
3 miejsce- ZSP 2
 
PS. Serdeczne podziękowania dla Sławomira Majewskiego i dyrekcji ZSP nr 2.

Sprawdź także...