Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

MIKOŁAJKOWY TOR PRZESZKÓD

{multithumb}5 grudnia odbył się „Mikołajkowy tor przeszkód” z udziałem wszystkich przedszkolaków, Krasnala i Śnieżynki. Celem spotkania było propagowanie ruchu, przybliżenie ciężkiej pracy Mikołaja oraz integracja w gronie rówieśników i przedszkola. Uczniowie z wielkim zaangażowaniem wykonywali ćwiczenia podobne do zadań jakie wykonuje Mikołaj tj.: przejście przez przeszkody, marsz z workiem z prezentami do pachołka, przejście po drabince, przejście po równoważni i przeciągnięcie szarfy oraz bieg do ringa i przełożenie piłeczki do drugiego ringa. Na zakończenie spotkania dzielnych Mikołajów nastąpił słodki poczęstunek. Spotkaniu towarzyszyła miła i przyjazna atmosfera.
Zdjęcia z mikołajkowego toru w galerii.

Sprawdź także...