Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ WARCABÓW POLSKICH 100-POLOWYCH

{multithumb}Zawody odbyły się piątek 10-go listopada w auli Zespołu Szkół Muzycznych. Organizator – Uczniowski Klub Sportowy „Presto” zaprosił do udziału 41 graczy z czterech szkół włocławskiego Południa: SP 12, SP 20, SP 23 i Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej. W klasyfikacji generalnej z dziewięcioosobowej reprezentacji naszej szkoły najlepiej spisał się Wojtek Kamiński (5b) kończąc rywalizację na X-tym miejscu. Brązowe medale zdobyli: w kategorii klas I-II Ania Lewandowska (2b) i w klasach III-IV Piotr Szulc (4e, na zdjęciu z prawej). Ponadto naszą szkołę reprezentowali: Nina Kamińska (3a), Maciej Dębowski (3d), Dawid Truszkowski (4e), Kacper Centkowski (5b), Michał Kłusek (6b) i Ela Lewandowska (6d). Opiekunem był Andrzej Karczewski.

Sprawdź także...