Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY TACY SAMI – TOLERANCJA, AKCEPTACJA – SŁOWA NAMALOWANE

                            W dniu 5 stycznia 2024 r. w SP nr 5 Integracyjnej we Włocławku odbyło się   uroczyste wręczenie nagród  zwycięzcom Międzyszkolnego Konkursu   Plastycznego TACY SAMI – TOLERANCJA, AKCEPTACJA – SŁOWA    NAMALOWANE, który został ogłoszony w ramach obchodów   Międzynarodowego Dnia Osób z Niepełnosprawnościami. Miło nam   poinformować, że wśród laureatów i wyróżnionych znalazły się trzy uczennice    naszej szkoły:
I miejsce zdobyła Gabriela Winna z klasy II B
II miejsce zajęła Nadia Chwiałkowska z klasy IV D
Wyróżnienie otrzymała Alicja Krawczyk z klasy VIII B
GRATULUJEMY!!!

Sprawdź także...