Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Międzyszkolny Konkurs Matematyczno – Polonistyczny „MATEMATYCZNA BAJKA”

{multithumb}Zostań pisarzem i stwórz własną „MATEMATYCZNĄ BAJKĘ”. Wystarczy, że przeredagujesz ulubioną bajkę poprzez wykorzystanie jak największej ilości pojęć matematycznych i wplecenie ciekawych zadań w losy bohaterów. Fabuła bajki nie powinna jednak znacząco odbiegać od oryginalnej treści. Konkurs organizowany jest w ramach projektu w programie grantowym mPotęga przez Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 20 we Włocławku „WESPÓŁ” przy Zespole Szkolno – Przedszkolny nr 1 we Włocławku, Gałczyńskiego 9a  87-800 Włocławek

        Dla najlepszych przewidzieliśmy dyplomy i nagrody rzeczowe. Szczegółowe informacje znajdziecie w regulaminie.

 Oświadczenie – Konkurs Matematyczny

Regulamin – Konkurs Matematyczny

Sprawdź także...