Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS EKOLOGICZNY

{multithumb}17 kwietnia 2018 roku nasi uczniowie wzięli udział w XVI Edycji Międzyszkolnego Konkursu Ekologicznego pt. „Ekologia to nie moda, to styl życia”. Jego organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 3 we Włocławku. Podczas finału uczniowie rozwiązywali test wiedzy, a w drugiej części konkursu prezentowali plakat nawiązujący do tematu. W skład zespołu weszli: Martyna Lewandowska z klasy VIC, Aleksandra Szulc z klasy VIE, Jacek Obiała z klasy VIC oraz Dawid Przystałowski z klasy VIC. Drużyna zajęła III miejsce.
Opiekunami uczniów były: p. Katarzyna Centkowska i p. Maria Muras.
Serdecznie gratulujemy!

mt_gallery: Konkurs Ekologiczny „Ekologia to nie moda, to styl życia” 

Sprawdź także...