Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

MIĘDZYNARODOWY PROJEKT EKOLOGICZNY W KLASIE 3D

POLSKAUczniowie klasy 3d kolejny już rok poznają zwyczaje kolegów z Francji.

W tym roku uczniowie zapoznali się z treściami ekologicznymi. Przygotowali ekologiczne lapbooki, puzzle oraz nakręcili filmiki ekologiczne. Mieli okazję poznać metodę produkcji papieru czerpanego, etapy przetwarzania zużytych surowców oraz zasady segregacji odpadów. W ten sposób wzbogacili swój zasób słownictwa o nowe słowa w języku angielskim jak również poznali ich francuskie odpowiedniki.

Padlet ekologiczny

https://padlet.com/magdalenazychowicz/squ5hrplym533484

projekt realizowany przez:

Magdalenę Żychowicz

we współpracy z:

  1. Iwoną Majek wychowawczynią klasy
  2. Małgorzatą Tomaszewską nauczycielką języka francuskiego

Sprawdź także...