Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

„Matematyka jest ciekawa – to nauka i zabawa”

{multithumb}W ramach projekt mFundacji „Matematyka jest ciekawa – to nauka i zabawa” w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 1 we Włocławku odbył się między-grupowy konkurs “Wesoła matematyka” rozgrywany w grupach dzieci 6 – letnich: 0a, 0b, „Kocury”. Konkurs polegał na rozwiązywaniu różnych zadań o treści matematycznej dostosowanych do wieku i indywidualnych możliwości dzieci. Przedszkolaki rozwiązywały zagadki, łamigłówki, zadania z treścią, rozpoznawały i układały figury, liczyły i tworzyły rytmy. Wszystkie zadania przygotowane przez nauczycielki zostały rozwiązane przez dzieci i sprawiło im to dużo satysfakcji. Każdy uczestnik konkursu otrzymał dyplom oraz nagrodę rzeczową.

 mt_gallery:22.12

Sprawdź także...