Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

MACIEK Z 7A I KUBA Z 3C MISTRZAMI SZACHOWYMI

20141204 221015{multithumb}W dwóch kategoriach wiekowych rozgrywane były Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 20 w szachach. W klasach I – III najlepszy okazał się Kuba Ho (3c) przed Tymkiem Lipińskim i Jankiem Ho (obaj 2c). Grali także: Adam Jackowski (2d) oraz Natalia Bagdzińska i Dominik Prajzendanc (oboje 2b).

   Rywalizacja w klasach IV – VIII była zarazem szkolnym etapem eliminacji do konkursu kuratoryjnego EDUKACJA PRZEZ SZACHY – PRELUDIUM TALENTÓW. Wygrał Maciek Krygier (7a) przed Kacprem Maciejewskim i Natalią Kapuścińską (oboje 8e). Udział w turnieju wzięli także: Zosia Krygier (5d), Kacper Imaszewski, Patryk Bryl, Adam Morawski (wszyscy 8c), Rafał Jackowski (4d), Mateusz Prajzendanc (4b) i Lena Lipińska (5c). Wszystkim gratulujemy a piątce kwalifikantów życzymy powodzenia na zawodach wojewódzkich w Barcinie. Turniej sędziowała pani Maria Chorzępa, a nagrody (dyplomy i medale) wręczał pan dyrektor Marek Wódecki. Turniej zorganizował Andrzej Karczewski.

 Mt_gallery:Turniej

Sprawdź także...