Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

LEKKOATLETYKA DLA KAŻDEGO

{multithumb}Międzyszkolne zawody lekkoatletyczne dla klas I-III
W Hali Mistrzów odbyły się Międzyszkolne zawody lekkoatletyczne w ramach ogólnopolskiego programu „Lekkoatletyka dla każdego”. Uczestnikami imprezy byli uczniowie klas I-III szkoły podstawowej (roczniki: 2006-2009). Zawody obejmowały wiele konkurencji: skoki dodawane, rzuty do celu, wahadłową sztafetę sprintersko-płotkarską, rzuty piłką lekarską z klęku, drabinkę koordynacyjną, 2-minutowy bieg wytrzymałościowy.
Wszystkie drużyny biorące udział w zawodach dostały puchary, dyplomy, medale i kartki z gwiazdami.
Organizatorem był: Lekkoatletyczny Klub Sportowy Vectra i Polski Związek Lekkiej Atletyki, przy wsparciu Urzędu Miasta Włocławka.
Więcej informacji i zdjęcia na stronie www.rodzinka.wloclawek.pl

Sprawdź także...