Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Konkursy Przedmiotowe Kuratora Oświaty – sukcesy uczniów SP 20

Dużym sukcesem zakończył się udział ucznia klasy 8A w Macieja Krygiera w Konkursie Przedmiotowym z Chemii. Maciek jako jedyny uczeń z Włocławka został LAUREATEM (op. Agnieszka Kamińska). Jest to jego kolejny sukces – wczesniej został LAUREATEM Konkursu Przedmiotowego z Historii (op. Aleksandra Młynarkiewicz), również jako jedyny uczeń z naszego miasta. Poza Maćkiem w tegorocznych konkursach laureatami zostali: Laura Varela-Łuczak (op.Emilia Sierakowska) i Oskar Czarnecki (op. Anna Czarnecka) w Konkursie Przedmiotowym Języka hiszpańskiego.

Dzięki sukcesom Naszych Uczniów po raz kolejny okazaliśmy się najlepsi we Włocławku.

1. SP 20 – 4 laureatów

2. SP „Wiedza” – 3 laureatów, 2 finalistów

3. SP 22 – 1 laureat, 3 finalistów

4. SP 14 – 1 laureat, 2 finalistów

5. SP w ZSK – 1 laureat, 1 finalista

6. SP 19 – 10 finalistów

7. SP 18 – 3 finalistów

8. SP 23 – 2 finalistów

9. ZSM, SP 10, SP 2 – 1 finalista

 

Sprawdź także...