Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

KONKURS RZEŹBIARSKI IM.STANISŁAWA ZAGAJEWSKIEGO

CK „Browar B.” uprzejmie informuje, że termin nadsyłania zgłoszeń na na Konkurs Rzeźbiarski im. Stanisława Zagajewskiego mija 26 stycznia 2018 roku.
Centrum Kultury „Browar B.” oraz Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej we Włocławku mają zaszczyt zaprosić do udziału w jubileuszowej X edycji Konkursu Rzeźbiarskiego dla dzieci i młodzieży im. Stanisława Zagajewskiego. Adresatami tego przedsięwzięcia są dzieci ze szkół podstawowych (klasy 4-6) oraz młodzież ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Szczegółowe informacje dotyczące Konkursu, Regulamin oraz Kartę zgłoszeniową znajdziecie Państwo na stronie internetowej:
http://ckbrowarb.pl/imprezy/konkurs-rzezbiarski-im-stanislawa-zagajewskiego/ 

Sprawdź także...