Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

KONKURS PLASTYCZNY POD HASŁEM „OKŁADKA MOJEJ ULUBIONEJ KSIĄŻKI” – ROZSTRZYGNIĘTY

    Biblioteka szkolna wspólnie z nauczycielem plastyki ogłosiła  konkurs plastyczny pod hasłem „Okładka mojej ulubionej książki”, który adresowany był do uczniów klas 4-7. Na konkurs wpłynęły prace wykonane w wielu technikach plastycznych, każda inna, a wszystkie –  piękne. Zgodnie z zasadami konkursu brano pod uwagę : samodzielność, wkład pracy, estetykę wykonania, kolorystykę, dobór materiałów, oryginalny pomysł. Bardzo trudno było wybrać te najpiękniejsze i najciekawsze. 

Po burzliwych naradach wyłoniono zwycięzców:

– Mikołaj Pawłowski – klasa 6b

-Otylia Wojtaszewska – klasa 7b

-Natalia Krawczyk – klasa 6e

-Alicja Krawczyk – klasa 5b

   Nagrody książkowe laureaci otrzymają po powrocie do szkoły.

                                                                                          Gratulujemy!!!

Sprawdź także...