Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

KONKURS NA PALMĘ WIELKANOCNĄ

{multithumb}Zapraszamy uczniów klas 1-3 do udziału w konkursie organizowanym przez Klub „Łęg” Centrum Kultury „Browar B.” we Włocławku. Uczestnicy konkursu mają za zadanie wykonać z materiałów naturalnych (np.żarnowiec, bukszpan, bazie, suche kwiaty, wydmuszki, wstążki, bibuła itp.) tradycyjne palmy wielkanocne. Wysokość palmy musi wynosić minimum 50 cm. Ze względu na ograniczoną liczbę przyjmowanych prac, świetlica wybierze 10 najładniejszych palm wielkanocnych, które zostaną zgłoszone do konkursu.

Prace składamy do 31 marca w świetlicy z dołączoną metryczką zawierającą następujące informacje: imię i nazwisko autora oraz wiek, nazwę reprezentowanej placówki i adres, imię i nazwisko wychowawcy świetlicy wraz z telefonem kontaktowym (794- 435-051).

 

Sprawdź także...