Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

KONKURS CZYTELNICZY „KUBUŚ PUCHATEK I PRZYJACIELE”

{multithumb}W kwietniu 2018 roku w czytelni biblioteki szkolnej odbył się konkurs czytelniczy pt.”Kubuś Puchatek i przyjaciele.” Warunkiem uczestnictwa była znajomość książki „Kubuś Puchatek”, którą napisał A. A. Milne. W konkursie wzięły udział trzyosobowe zespoły z wszystkich klas trzecich. Uczestnicy rozwiązywali test wielokrotnego wyboru, odgadywali rebusy, łączyli w pary rekwizyty z bohaterami książki, rozwiązywali krzyżówki. W części ustnej konkursu musieli wykazać się dokładną znajomością książki odpowiadając na losowane pytania.

I miejsce zajęła klasa IIId, którą reprezentowały uczennice: Paulina Bartczak, Julia Biłyk, Małgosia Biłyk,

II miejsce klasa IIIf w składzie: Igor Karczewski, Ania Pawlak, Klaudia Syska,

III miejsce klasa IIIe: Maja Fortuna, Julia Pawłowska, Nadia Winkowska,

Wyróżnienie klasa IIIa: Nina Kamińska, Justyna Smykowska, Kinga Wieczorek.

Zdjęcia w galerii.

Sprawdź także...