Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Koncert Finałowy „Aniołkowe Granie”

1{multithumb}24.01.2023r. w Szkole Podstawowej nr 20 odbył się Koncert Charytatywny jako finał Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego „Aniołkowe Granie”. Organizatorem koncertu było Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 20 we Włocławku „Wespół”. Nad muzyczną oprawą czuwała pani Magdalena Świąder. Podczas koncertu usłyszeliśmy utwory wykonane m.in. przez Trio Akordeonowe, w skład którego wchodzą panowie Maciej Kamiński, Grzegorz Wysocki i Marek Drzewiecki. Dzieci i opiekunowie z Placówek Opiekuńczo – Wychowawczych „Przystań” i „Ostoja” w Lubieniu Kujawskim wspólnie z chórem „Nutka” z naszej placówki wykonały
2 piękne utwory. Na skrzypcach zagrała Pani Magdalena Świąder, na saksofonie grał Kasper Rypiński z klasy siódmej. Koncert uświetniła też swoim śpiewem pani Wioletta Kamińska, przy akompaniamencie gitarowym w wykonaniu Macieja Kamińskiego. W występach wokalnych i tanecznych brały udział uczennice z naszej placówki. W trakcie koncertu zostały wręczone podziękowania Aniołom, którzy pomogli w realizacji projektu. Punktem kulminacyjnym spotkania było wręczenie pani Monice Kierzkowskiej – dyrektorce Placówek Opiekuńczo – Wychowawczych „Przystań” i „Ostoja” w Lubieniu Kujawskim – symbolicznego czeku na kwotę 7500zł. Po koncercie odbył się słodki poczęstunek – Anielski Tort wykonany przez Piekarnię „Południe”, czekoladowa fontanna dla najmłodszych, oraz domowe ciasta. Serdecznie dziękujemy wszystkim DOBRYM ANIOŁOM, którzy pomogli w organizacji Koncertu Finałowego.

 Mt_gallery:Aniołkowe_granie

Sprawdź także...