Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Kolejne zajęcia z cyklu ” Z mapą przez świat” w świetlicy szkolnej

received 609851267586357 Copy{multithumb}

Ahoj! W poniedziałek, 24 października, odbyły się kolejne zajęcia z cyklu „Z mapą przez świat”, organizowane przez świetlicę szkolną. Uczniowie zapoznali się z informacjami dotyczącymi archipelagu Galapagos- ich wielkością, położeniem, endemicznymi gatunkami (w tym oczywiście żółwiami słoniowymi) i ciekawostkami. Dzieci wraz z prowadzącą zamieniły się w piratów- przeczytały list znaleziony w butelce, na którym zapisane były zadania do wykonania. W pirackim stylu pokonały bańkowe potwory oraz odszukały skrzynie z zaginionym skarbem! Na koniec zatańczyły do piosenki „Piracka gra”. Kolejny przystanek- Sri Lanka!

 mt_gallery:świetlica_2

 

Sprawdź także...