Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

KOLEJNE SUKCESY PŁYWAKÓW Z NASZEJ SZKOŁY!

{multithumb}Puchar Orki w Grudziądzu18 marca br. młodzi sportowcy uczący się w naszej szkole pływali w Grudziądzu w Pucharze Orki. Były to zawody świadczące o bardzo dużej wszechstronności zawodników. Wszyscy musieli popłynąć w czterech konkurencjach, w każdej innym stylem (motylkowym, grzbietowym, klasycznym oraz dowolnym). W końcowym wyniku liczyła się suma czasów z czterech startów. Wszyscy spisali się bardzo dobrze, poprawili swoje rekordy życiowe i osiągnęli następujące wyniki: Amelia Krawczuk (IVc) – I m., Jakub Lewandowski (IVc) – II m., Janusz Wojciechowski (IVc) – IV m., Aleksandra Szatkowska (IIIc) – V m. oraz sztafeta 4x 50m stylem zmiennym dziewcząt III m. w składzie: Amelia Krawczuk (IVc), Julia Wiesławska (IVc), Aleksandra Szatkowska (IIIc), Zofia Wierzbicka (IIIc). Trenerem w/w zawodników jest pani Joanna Jadczak.
Gratulujemy uzyskanych wyników i czekamy na więcej.

Sprawdź także...