Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

KLASY INTEGRACYJNE GRAŁY W MINIKOSZYKÓWKĘ W HALI MISTRZÓW

{multithumb}W sobotę 09-go września odbyła się ostatnia, piąta impreza zorganizowana przez stowarzyszenie EUROINTEGRACJA z cyklu „Sportowe kolorowe szaleństwo”. Naszą szkołę reprezentowały 24 osoby.
W zabawach sprawnościowych uczestniczyli: Michał Dudziński, Tomasz Grzybowski, Jakub Maciejewski, Jakub Śniegoski (wszyscy 4a), Maja Golasińska, Amelia Gralak, Maria Łukasik, Natalia Piątkowska, Maria Wilińska, Dominik Białkowski (wszyscy 5a), Martyna Kocioruba, Amelia Kwiatkowska, Hanna Kwiatkowska (wszystkie 5e), Nicole Vaculin (6a). W turnieju minikoszykówki zespół w składzie: Olivier Szczepański (7a), Katarzyna Piątek, Amelia Pluta (obie 5a), Szymon Mosakowski (5a), Jakub Gruda (5d) zajął II miejsce, a III inna ekipa: Jakub Spiegowski, Jakub Ostrowski (obaj 7a), Natalia Jakubik, Zuzanna Szymańska (obie 5a) i Jakub Sosna-Ziemiński (5a).
Opiekunami byli rodzice dzieci oraz nauczyciele wf: Iwona Zawadzka i Andrzej Karczewski.

 mt_gallery: Klasy integracyjne grały w minikoszykówkę w Hali Mistrzów

Sprawdź także...