Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

KLASY IB I IID NA WYCIECZCE W CIECHOCINKU

{multithumb}26 września 2018 r. uczniowie z klas IB i IID byli na wycieczce w Ciechocinku. Zobaczyli największe atrakcje tej uzdrowiskowej miejscowości: Park Zdrojowy z Muszlą Koncertową oraz fontannami „Żabka” i „Jaś i Małgosia”. Podziwiali dywany kwiatowe, Łazienki i podświetlaną fontannę na Parterach Hellwiga. Spacerowali również po Parku Tężniowym . Następnie tramwajem konnym przejechali na Ranczo pod Olszyną. Tam organizatorzy przygotowali dla nich ognisko z pieczeniem kiełbasek i gorącą herbatę. Potem każdy uczestniczył w oprowadzaniu na koniu i strzelaniu z wiatrówki do celu. Na zakończenie wycieczki jej uczestnicy bawili się na placu zabaw oraz karmili zwierzęta hodowlane: kozy, owce, barany. Wspólny wyjazd upłyną w miłej i radosnej atmosferze!

 mt_gallery: KLASY IB I IID NA WYCIECZCE W CIECHOCINKU

Sprawdź także...