Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

KLASY IA I IB W KRAINIE ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

Z okazji mikołajek dzieci z klas Ia i Ib wraz z opiekunami wyruszyły w podróż do Krainy świętego Mikołaja. Elf przewodnik wprowadził wszystkich w cudowny świat bajek. Dzieci mogły utrwalić sobie poznane bajki i uczestniczyć w dyskusji na ich temat. Miały jedyną okazję, aby zwiedzić dom Dziadka Mroza, oraz świętego Mikołaja. Dzieci napisały swoje świąteczne życzenia i wrzuciły listy do magicznej skrzynki. Nie zabrakło również prezentów od Mikołaja ? Oprócz tego każdy miał niepowtarzalną okazję aby wysłać światełko do nieba wypowiadając życzenie. Ta niezwykła podróż zakończyła się z uśmiechem na twarzy – poczuliśmy magię zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.
Zdjęcia z wycieczki w galerii.

Sprawdź także...