Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

KLASY IA I IB NA WYCIECZCE DO WORD

{multithumb}Dnia 23 listopada 2016r klasa Ia i Ib wraz z wychowawczyniami udalły się na wycieczkę do Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego we Włocławku. Uczniowie utrwalili zasady ruchu drogowego, jak zachować bezpieczeństwo na drodze i wokół niej, a także jak prawidłowo zachować się w sytuacji zagrożenia. Z łatwością wymieniali numery alarmowe. Przedstawione zostały krótkie filmiki o bezpieczeństwie, a poprzez zabawę dzieci dowiedziały się jak należy poruszać się na drodze. Wszyscy mogli się przekonać o tym, jak ważne jest noszenie różnego rodzaju odblasków aby być widocznym. Na zakończenie wizyty dzieci otrzymały kamizelki z elementami odblaskowymi.
Zdjęcia z wycieczki w galerii.

Sprawdź także...