Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

KLASA IVF W GEBERIT POLSKA

{multithumb}Dnia 31.10.2017r dzięki uprzejmości firmy GEBERIT POLSKA klasa IVF miała przyjemność uczestniczyć w warsztatach z automatyki i robotyki organizowanych przez ich firmę. Uczniowie z przyjemnością uczestniczyli w całym przedsięwzięciu, gdzie mogli, np. dowiedzieć się jak skonstruować zdalnie sterowanego robota. Brali również udział w konkursach, w których zdobywali ciekawe nagrody rzeczowe. Następnie wszyscy po kolei zostali przeszkoleni z Pierwszej Pomocy, gdzie mogli na fantomie przećwiczyć RKO. Ostatnią częścią naszej wycieczki było zwiedzanie fabryki, a największą frajdę sprawiło dzieciom oczywiście rozbijanie ceramiki ?
Zdjęcia w galerii.

Sprawdź także...