Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

KACPER Z 8E PONOWNIE NA PODIUM

Kacper M copy copy copy W sobotę rozegrano ostatni internetowy turniej szachowy w ramach PUCHARU POLSKI GIER EDUKACYJNYCH ONLINE. Bardzo dobrze spisał się w nich jedyny reprezentant naszej szkoły Kacper Maciejewski z klasy 8e, który zajął trzecie miejsce. Ostatnim szachowym akcentem w roku szkolnym 2022 / 2023 będzie udział uczniów naszej szkoły w finale wojewódzkiego konkursu kuratoryjnego PRELUDIUM TALENTÓW – EDUKACJA PRZEZ SZACHY. Zawody odbędą się w Barcinie 20-go maja, a naszą szkołę będą reprezentowali najlepsi zawodnicy z eliminacji szkolnych: Maciek Krygier (7a), Kacper Maciejewski (8e), Natalia Kapuścińska (8e), Zosia Krygier (5d) i Kacper Imaszewski (8c). POWODZENIA!
W przyszłą sobotę 06-05-2023 o godzinie 10.45 na kurnik.pl odbędą się ostatnie zawody warcabowe.
 
 

Sprawdź także...