Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

JESIENNE SAŁATKI I SURÓWKI W KLASIE IIA

{multithumb}Dnia 27.10.2017r. uczniowie klasy IIa przygotowywali jesienne sałatki i surówki. Dzieci przyniosły warzywa i owoce i według własnego pomysłu przygotowały kolorowe i zdrowe surówki i sałatki. Na początku dzieci zostały poinformowane o zasadach bezpieczeństwa, następnie zgodnie z zasadami higieny przystąpiły do pracy. Wszyscy byli zadowoleni, że mogą zrobić potrawy własnoręcznie, które były kolorowe i zdrowe. Po skończonej pracy każdy mógł podziwiać nawzajem swoje smakołyki. Przygotowanie ich sprawiło dzieciom wiele satysfakcji i radości. Każdy ze smakiem próbował własnych wytworów. Podczas pracy dzieci zachowały się wzorowo.

 mt_gallery: Jesienne sałatki i surówki w klasie IIa

Sprawdź także...