Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

JESIENNA OLIMPIADA KLAS II

{multithumb}28 października 2016 roku odbyła się „JESIENNA OLIMPIADA KLAS II” – czyli zajęcia sportowe na wesoło. Celem spotkania było: wyrabianie ogólnej sprawności ruchowej, wdrażanie dzieci do „zdrowej” rywalizacji zespołowej, integracja uczniów klas II.
Uczniowie z wielkim zaangażowaniem wykonywali zaproponowane ćwiczenia: rzuty kasztanami do celu, przejście z parasolem po ławeczce, „sadzenie” i zbierania zimniaków, podawanie dyni, skoki przez kałuże, przenoszenie kasztanów.
Na zakończenie spotkania wszystkie klasy II z rąk pani dyrektor Wioletty Wojciechowskiej otrzymały dyplomy za udział w zajęciach. Spotkaniu towarzyszyła miła i przyjazna atmosfera, o czym świadczyły uśmiechy na twarzach dzieci.
Zdjęcia z olimpiady w galerii.

Zajęcia przygotowały
p. Maria Krajewska
p. Iwona Majek
p. Lidia Wysocka

Sprawdź także...