Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

IX TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DLA PRACOWNIKÓW PLACÓWEK OŚWIATOWYCH

13 lutego 2016 roku w sali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 23 we Włocławku odbył się kolejny – IX Turniej Piłki Siatkowej dla pracowników placówek oświatowych – Memoriał Elżbiety Michałek – organizowany przez Związek Nauczycielstwa Polskiego. Wystartowało ostatecznie 8 drużyn: Zespół Szkół Integracyjnych Nr 1, Szkoła Podstawowa Nr 2/Gimnazjum Nr 2, Zespół Szkół Nr 3, Zespół Szkół Nr 10, Szkoła Podstawowa Nr 20/Szkoła Podstawowa Nr 18, Szkoła Podstawowa Nr 23, Zespół Szkół Chemicznych, Zespół Szkół WSO „Cogito”. Najlepszą w tym roku okazała się drużyna Szkoły Podstawowej Nr 23, która w finale pokonała po niezwykle zaciętym spotkaniu reprezentację Szkoły Podstawowej Nr 20 i 18 – 2:1 (w tie breaku 15:13!), zaś trzecie miejsce zajął Zespół Szkół Integracyjnych. Zwycięskie drużyny uhonorował Prezes ZNP Krzysztof Buszka wraz z Wiceprezesami – Jolantą Stasinowską i Januszem Śliwińskim – medalami, dyplomami oraz pucharami.

Nagrodzeni zostali również najlepsi zawodnicy: Magdalena Szymańska i Rafał Ozimiński oraz Marek Wódecki i Marek Ziółkowski, dzięki którym to wspaniałe przedsięwzięcie, integrujące środowisko oświatowe, mogło się odbyć. W przerwie przekazano dzieciom z Wielofunkcyjnej Placówki Wychowawczej, mieszczącej się przy ul. Żytniej we Włocławku, piłki siatkowe i futbolowe ufundowane przez Związek Nauczycielstwa Polskiego oraz uczestników Turnieju .
Składy drużyn:
SP 23 – Małgorzata Bajraszewska, Ewa Prylińska, Agnieszka Przybysz, Rafał Ozimiński, Maciej Stefański, Zbigniew Adamski, Cezary Bykowski, Marek Ziółkowski;
SP 20/SP 18 – Joanna Jadczak, Teresa Banachowska, Marek Wódecki, Andrzej Karczewski, Marcin Badyna, Marek Obielecki, Dariusz Glonek;
ZSI – Magdalena Szymańska, Marta Banasiak, Karolina Marszał, Anna Dudra, Olga Jakubas, Małgorzata Szaradowska, Paweł Serewis, Sebastian Dudra;
ZSCh – Anna Antoszewska, Ewa Wichrowska, Marcin Mistera, Krzysztof Szymański, Patryk Wiśniewski, Robert Chodulski, Krzysztof Jarzębiński, Jan Krakowiak;
ZS 3 – Aneta Olszewska, Wioleta Fronczak, Bartłomiej Rojewski, Tomasz Bugdał, Mariusz Pińkowski, Przemysław Szachuła, Łukasz Krutil, Krzysztof Rosiecki;
COGITO – Anna Bracisiewicz, Anna Majek Wenecka, Dorota Woźnicka, Agnieszka Ziółkowska, Robert Olejniczak, Maciej Żywiczka, Rafał Chmielewski, Bogusław Rostkowski.
ZS 10 – Karolina Żywiczka, Mariola Skiermańska, Bożena Zasada, Sławomir Majewski, Radosław Jankowski, Norbert Bednarski, Emil Rędzikowski, Maciej Jóźwiak;
SP 2/G 2 – Małgorzata Sołomonow, Małgorzata Kraczek, Łukasz Rutkowski, Piotr Tadych, Kazimierz Sławiński, Włodzimierz Bandoch, Krystian Kurlapski, Piotr Olszewski;

Lp. Kolejność spotkań Wyniki
1 SP23 –ZS10 2:0
2 SP20/SP18 – ZS3 2:0
3 SP2/G2 – ZSI 1:2
4 COGITO – ZSCh 0:2
5 ZS3 – ZS10 1:2
6 COGITO – SP2/G2 2:1
7 SP23 – SP20/SP18 2:0
8 ZSCh – ZSI 2:0
9 SP20/SP18 – ZS3 2:0
10 SP23 – ZSI 2:1
11 SP20/SP18 – ZSCh 2:1
12 ZSCh – ZSI 0:2
13 SP20/SP18 – SP23 1:2

Ostateczna kolejność:

1. Szkoła Podstawowa nr 23
2. Szkoła Podstawowa nr 20
3. Zespół Szkół Integracyjnych
4. Zespół Szkół Chemicznych
5. Zespół Szkół nr 3, ZS WSO „Cogito”
   Zespół Szkół nr 10, SP 2/G 2

Zdjęcia z turnieju w galerii.

pdf Historia turniejów ZNP (*.pdf)

Sprawdź także...