Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

IV TURNIEJ MAŁEJ LIGI UNIHOKEJA

{multithumb}25 listopada 2017 roku w Hali Sportowej Zespołu Szkół Elektrycznych odbył się IV Turniej Małej Ligi Unihokeja zorganizowany przez UKS Presto realizujący projekt z grantu fundacji „Anwil dla Włocławka”.
Do rywalizacji przystąpiły drużyny: SP18, SP20, UKS Południe, UKS MOW, Presto I i Presto II, które rozegrały zawody w dwóch grupach.

Ekipa SP 20 w składzie: Miłosz Adamczyk 6a, Jakub Ostróżka 6b, Bartosz Grzybowski 6a, Marcel Glonek 6c, Piotr Kaczorowski 6c, Bartosz Krzewina 6c oraz Adam Wiśniewski 7c zmierzyła się z UKS Presto II przegrywając 2:3 oraz UKS MOW doznając porażki 2:6.
Natomiast uczniowie reprezentujący UKS Południe: Artur Chlewicki 5c, Jakub Lewandowski 5c, Mateusz Ferner 5c, Igor Trzeciak 5c, Michał Gajewski 6b, Kacper Lewandowski 5c, Jakub Gruda 5d, Paweł Kotrysiak 5d i Kacper Koper 5d przegrali z Presto I 8:1 i z SP 18 1:0.
W meczu o V miejsce w turnieju zmierzyły się w „bratobójczym” meczu SP 20 z UKS Południe. Po regulaminowych tercjach mecz zakończył się bezbramkowym remisem, w związku z tym o wygranej zadecydowała seria rzutów karnych. Skuteczniejsi okazali się zawodnicy UKS Południe, strzelając 2, a tracąc jedną bramkę.
Najlepszymi zawodnikami swoich drużyn zostali wybrani: Artur Chlewicki i Jakub Ostróżka.
Ostateczna kolejność:
1. Presto I
2. Presto II
3. UKS MOW
4. SP 18
5. UKS Południe
6. SP 20

mt_gallery: IV Turniej Małej Ligi Unihokeja

Sprawdź także...