Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

IV OLIMPIADA HEFAJSTOSA

{multithumb}W sobotę na stadionie OSiR we Włocławku odbyła się paraolimpiada zorganizowana przez stowarzyszenie EUROINTEGRACJA. Wystartowała rekordowa liczba ponad trzydziestu placówek z naszego i ościennych województw. Z sześcioosobowej reprezentacji naszej szkoły najlepiej zaprezentowała się Ewelina Starczewska (6a), która w dwuboju lekkoatletycznym zajęła trzecią lokatę. Tuż za podium ukończyli zmagania pozostali reprezentanci naszej szkoły: Franciszek Grube (2a), Jakub Śniegoski (3a), Dominik Białkowski (4a), Natalia Piątkowska (4a) i Igor Pisarski (6b). Opiekę nad zawodnikami sprawowali rodzice i nauczyciel wf Andrzej Karczewski.
Fotorelacja na portalu promocjewloclawskie.pl.

Sprawdź także...