Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

INTERNETOWE MISTRZOSTWA SZKOŁY W WARCABACH STUPOLOWYCH

15 osób rywalizowało w sobotę 25-go kwietnia w zorganizowanych po raz pierwszy, w 38-mio letniej historii naszej placówki, Internetowych Mistrzostwach Szkoły w warcabach stupolowych. Najlepszymi w klasyfikacji generalnej okazali się:

  1. Szymon Skowroński 4b
  2. Piotr Szulc 6e
  3. Wojciech Kamiński 7b

   W poszczególnych kategoriach wygrywali: w klasach VIII: Aleksandra Szulc 8e, VII: Wojciech Kamiński 7b, VI: Piotr Szulc 6e, V: Karol Dombrowski 5c, IV: Szymon Skowroński 4b, wśród dziewcząt: Aleksandra Zielińska 7b. Ponadto udział w zawodach wzięli: Mikołaj Kozłowski 7a, Maciej Krygier 4a, Mateusz Przybysz i Aleksander Kupis (obaj 6e), Kacper Maciejewski 5e, Nina Kamińska 5a, Miłosz Kubiak 5d, Mikołaj Lewandowski i Michał Kłosowski (obaj 5a).

   Turniej został przeprowadzony dzięki pomocy członków Uczniowskiego Klubu Sportowego „Presto”: Stanisławowi, Julii i Adamowi Stanowskim. Z ramienia SP 20 przebieg zawodów koordynował i komunikat opracował:

Andrzej Karczewski 

Sprawdź także...