Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

III EDYCJA UNIWERSYTETU OTWARTEGO VLADISLAWIA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

{multithumb}Fundacja na Rzecz Rozwoju Kujawskiej Szkoły Wyższej we Włocławku “Vladislawia” informauje o możliwości uczestnictwa uczniów w bezpłatnych warsztatach z nauk matematyczno-przyrodniczych i humanistycznych w ramach projektu współfinansowanego przez Urząd Miasta Włocławek pt. “III edycja Uniwersytetu Otwartego VLADISLAWIA dla Dzieci i Młodzieży – Nauka i Wiedza przełamują bariery”. Przedsięwzięcie edukacyjne adresowane jest do dzieci i młodzieży w czterech grupach wiekowych: klasy I-III, klasy IV-VI, klasy VII oraz II i III gimnazjalne, klasy I i II szkoły średniej.
Projekt prowadzi Fundacja na Rzecz Rozwoju Kujawskiej Szkoły Wyższej we Włocławku “Vladislawia”, która od 2016 roku jest organizacją pożytku publicznego.
Warsztaty prowadzone są w godzinach popołudniowych lub w soboty i niedziele. Obecnie trwają indywidualne zapisy.
Zaproszenie na warsztaty (*.pdf)
Strona projektu: www.uovladislawia.pl

Sprawdź także...