Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

II MIEJSCE WIKTORA W KONKURSIE RZEŹBIARSKIM

{multithumb}1 marca 2019 r. w siedzibie Centrum Kultury „Browar B.” we Włocławku odbył się Ogólnopolski XI Konkurs Rzeźbiarski im. Stanisława Zagajewskiego, w którym udział wzięło 97 uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i średnich z Włocławka oraz 149 osób z 38 miast Polski.
4 kwietnia w Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej zostały wręczone nagrody i wyróżnienia. Miło nam poinformować, że nasz uczeń Wiktor Młynarkiewicz z klasy Ve został laureatem Konkursu, zdobył II miejsce. Opiekunem Wiktora była Pani Agata Dąbrowska-Janiak.
Do wystawy pokonkursowej zakwalifikowały się prace Otylii Wojtaszewskiej z klasy Vb i Katarzyny Blekickiej z klasy VIId. Wystawę można obejrzeć w Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej przy ul. Zamczej 10/12 do 5.05.2019r.  Serdecznie zapraszamy wychowawców wraz z uczniami.
Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

 mt_gallery: II miejsce Wiktora w Konkursie Rzeźbiarskim

Sprawdź także...