Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

II miejsce w Mistrzostwach Włocławka w Koszykówce chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej dla uczniów z naszej szkoły

                         W środę 27.03.2024r. w Hali OSiR reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 20 w składzie: Brayan Cichorski 8b, Marcel Jukowski 8c, Braian Nowak 8a, Oliwier Sznabel 8a, Oliwier Błażejewski 8a, Aleksander Felkel 7b, Adam Mokras 7b, Michał Gajewski 7d, Adam Kowalewski 7d wywalczyła II miejsce w Mistrzostwach Włocławka w Koszykówce chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.  Nasi chłopcy najpierw wygrali mecz z drużyną Zespołu Szkół Katolickich, a meczu o I miejsce ulegli reprezentacji  SP nr 2.            Opiekunem szkolnej drużyny koszykówki był Jacek Zasada, któremu pomagał Dawid Betliński z klasy 7d.

Sprawdź także...