Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

I TURNIEJ UNIHOKEJA „MAŁA LIGA UNIHOKEJA”

{multithumb}9 kwietnia 2016 roku w sali sportowej Zespołu Szkół Elektrycznych we Włocławku odbył się I Turniej Unihokeja „Mała Liga Unihokeja”, którego organizatorem był Uczniowski Klub Sportowy Presto, działający przy Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej. Jest to projekt współfinansowany z przez Fundację Anwil dla Włocławka.
W turnieju wzięło udział pięć drużyn: UKS Presto I, UKS Presto II, UKS Taurus, SP18 i SP20.
Nasza drużyna w składzie: Martyna Bruch, Karolina Sejdowska, Martyna Kasak, Kornelia Kasak, Wojciech Braun (12 bramek), Konrad Michorzewski (1 bramka), Szymon Janiak i Igor Jarosz, wspomagana przez Wiktorię Kuszewską (kontuzja), zajęła I miejsce, wygrywając wszystkie mecze: z UKS Presto 3:1, z UKS Taurus 5:0, z UKS Presto II 2:0 i w spotkaniu decydującym o zwycięstwie SP18 3:1.
Zdjęcia z turnieju w galerii.

Końcowa tabela:
1. SP 20
2. SP 18
3. UKS Presto II
4. UKS Presto I
5. UKS Taurus.
Oprócz zdobycia pucharu przez drużynę „dwudziestki”, indywidualne nagrody również padły łupem naszych uczniów: Martyna Bruch została wybrana Najlepszym Bramkarzem, natomiast Wojtek Braun uzyskał tytuł Najbardziej Wartościowego Zawodnika.

Sprawdź także...