Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

HALOWY WIELOBÓJ LEKKOATLETYCZNY

We wtorek 09-go lutego w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Samochodowych odbyły się zawody w halowym wieloboju lekkoatletycznym. Każdy z uczestników startował w czterech konkurencjach: w biegu przez płotki na 30 metrów, w skoku w dal z miejsca, w rzucie piłką lekarską i w biegu na 300 metrów. Spośród 25-cio osobowej reprezentacji naszej szkoły najlepiej spisali się:
w roczniku 2005 – Kamil Żydowo (4e) – I miejsceMateusz Studziński (4a) – II miejsce,
w roczniku 2004 – Igor Gwizdalski (5b) – I miejsce, Adam Modrzejewski (5d) – VI miejsce, 
w roczniku 2003 – Jędrzej Pietrzak (6c) – VI miejsce.
GRATULUJEMY !
Więcej informacji i zdjęcia na wloclawek.naszemiasto.pl

Sprawdź także...