Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

HALOWY MIĘDZYSZKOLNY MITING W SKOKU WZWYŻ

We wtorek dziewięcioro uczniów naszej szkoły uczestniczyło w halowym międzyszkolnym mitingu skoku wzwyż zorganizowanym przez Uczniowski Klub Sportowy „META” działający przy Szkole Podstawowej nr 3 we Włocławku.
Najlepiej spisały się dziewczęta: Natalia Dąbrowska (4d), która skacząc 105 cm wygrała w klasach czwartych oraz zwyciężczyni klas szóstych Julia Stępińska (6d) z bardzo wartościowym wynikiem 128 cm. Na podium stanęli także: Jakub Piłat (6d) II miejsce – 137 cm, Aleksandra Strzębkowska (4c) III miejsce – 100 cm i Tomasz Bayer (4d) III miejsce – 110 cm. Ponadto naszą szkołę reprezentowali: Nikola Wrzesińska (4c) – 100 cm, Martyna Lewandowska (4c) – 100 cm, Miłosz Krajewski (4d) – 100 cm i Konrad Michorzewski (6d) – 130 cm.

Sprawdź także...