Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

Szkoła Podstawowa nr 20 w ZSP nr 1 we Włocławku

GRALIŚMY W WARCABY

{multithumb}sobotę odbył się styczniowy turniej warcabowy w ramach PUCHARU POLSKI GIER EDUKACYJNYCH ONLINE. Z trójki reprezentantów naszej szkoły najlepiej spisał się Karol Dombrowski z 7c, który w jedenastu rundach sześć razy wygrał i uplasował się na w drugiej dziesiątce. Równie dobrze spisało się rodzeństwo Lipińskich: Tymek z 1c zgromadził także 6 punktów, a Lena z 4c o jeden mniej. Gratuluję i dziękuję za godne reprezentowanie szkoły, jednocześnie zachęcam nowych uczestników do włączenia się do tej internetowej rywalizacji. W następną sobotę 22-01-2022 o godzinie 10.45 gramy w domino. Jeżeli jesteś zainteresowany udziałem, szczegóły możesz otrzymać e-mailowo lub e-dziennikiem.

Sprawdź także...